2016 yılında sektöründe uzmanlaşmış genç ve dinamik bir kadro ile kurulan şirketimiz; bilişim alanında yenilikçi fikirlerle insanlığın ihtiyacına hızlıca karşılık verebilecek projeler geliştiriyor. Bilişim ve teknolojiyi yakından takip ederek Türkiye ve uluslararası pazarda vazgeçilmez marka olmayı hedefleyen şirketimiz, sektörel anlamda önemli bir pazar payına hitap etmektedir. Üretici fikirlerini göz önüne alarak tamamen kullanıcı odaklı SAAS (software as a service) ve Market Place alanlarında hizmet vermekteyiz. 

Sizin İçin Üretiyoruz

  • Faydasfotware
  • Bekchy
  • Faydabul.com
  • Hemenkanbul.com
  • Yazrahatla.com

Önceliklerimiz

Şirketimizin önceliği müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım ve kaliteli iletişim sağlayarak her probleme uygun çözümler sunmaktır. Profesyonellik, yenilikçi düşüncelerimiz ve dürüstlüğümüz ile şimdiden bir çok müşterimizin favori şirketi haline geldik. FAYDATA hizmet verdiği iş grupları içinde en iyisi olmayı hedefler ve daima yenilikçi çalışmalara imza atmaktadır.  

Ekibimiz

 Takım ruhunun ve disiplinli çalışma ahlakının hakim olduğu Faydata Bilişim çalışanları projelerinizi size yardım etmek için hızlıca hazırlar. Orkestra düzeninde ki mükemmelliği örnek alarak kesintisiz olarak ihtiyaçlarınıza çözüm üretir. Profesyonel ekip desteği ile her an sizin şirketinizin bir parçası gibi hissettirir. Kurumsal şirketlerinde ki süregelen bohem ve sıkıcı ekiplerin aksine, sizinle ailenizin bir parçası, dostunuz gibi ilgilenir.